سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

محصولات پزشکی

اداره کل محصولات پزشکی در سال 1364 زیر نظر معاونت درمان تشکیل شد و قوانین متعددی را در رابطه با نحوه استفاده از محصولات پزشکی را وعظ نمودند و تمام فروشگاه ها از جمله فروشگاه شریفی طب موظف شدند که محصولات پزشکی را با استانداردهای  مشخص شده ارائه دهند.

هدف از به کار گیری محصولات پزشکی استاندارد

محصولات پزشکی استاندارد می تواند در تشخیص بیماریها تأثیر گذار باشد، چرا که با اتخاذ استانداردهای و قوانین در سطح بین المللی می توان بیماری ها را زودتر تشخیص داد و از نتایج تحقیقات کشورهای مختلف برای بهبود بیماران داخلی استفاده نمود. محصولات پزشکی هر کدام متناسب با رشتۀ پزشکی ساخته می شوند و در درمان بیماران مورد استفاده قرار گرفته می شوند. محصولات پزشکی که در فروشگاه ها به فروش می رسد ، یک هدف کلی را دنبال می کند و آن تشخیص و درمان بیماری می باشد.

محصولات پزشکی به چند دسته مختلف چون وسایل معاینه، وسایل عمومی، وسایل تشخیصی، وسایل آزمایشگاهی، وسایل اتاق عمل، وسایل دندانپزشکی و غیره تقسیم بندی می شود که تمام محصولات پزشکی بر اساس استانداردهای بین المللی ساخته شده اند و مورد استفاده قرار می گیرند.

تمام محصولات پزشکی متناسب با نیاز رشته های پزشکی با شیوه های متفاوتی کار می می کند و متناسب با فرایند بهبود بیماران ساخته شده اند و اهداف کلی تشخیص، درمان، پیشگیری، پایش، تسکین، کاهش بیماری، به تعویق انداختن بیماری، بررسی و پژوهش، جایگزینی، اصلاح آناتومی، پشتیبانی کننده حیات، کنترل بارداری، ضدعفونی کردن محصولات پزشکی و غیره را دنبال می کنند.

محصولات پزشکی در تمام جوامع مورد استفاده قرار می گیرد و بر اساس کارکرد با جنس های مختلفی تولید می شوند و به مرور زمان با پیشرفت تکنولوژی، از فناوری نانو در ساخت محصولات پزشکی نیز استفاده شده است و کیفیت محصولات پزشکی چندین برابر نموده است و باعث می شود از صدمات جدی و مرگ و میر انسان ها جلوگیری شود.شما عزیزان میتوانید محصولات پزشکی رو از فروشگاه شریفی طب خرید کنید www.sharifiteb.com

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()