سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

محصولات دیابتی

محصولات دیابتی در صنعت پزشکی، دستگاه های قند خون، نوار قند خون و غیره را شامل می شود که در فروشگاه شریفی طب می توان با قیمت مناسب و با کیفیت عالی خریداری نمائید. استفاده به موقع از محصولات دیابتی موجب می گردد بازه زمانی بیماری دیابت کنترل گردد.

هدف از کاربرد محصولات دیابتی

محصولات دیابتی با هدف پیشگیری، درمان، کنترل بیماران دیابتی مورد استفاده قرار می گیرد. در دنیای پیشرفته حال حاضر محصولات دیابتی با پیشرفت زیادی روبه رو شده است و باعث گردیده میزان دقت بالای دستگاه های دیابتی، بتواند افراد را قبل از مبتلا به بیماری دیابت تشخیص دهد و یا با استفاده از محصولات دیابتی دقیق، می توان گسترش بیماری دیابت را کنترل نمود و از بروز صدمات جدی به دیگر اعضای بدن ممانعت کرد.

دیابت بر اثر قطع شدن فرآیند تولید انسولین و یا با کاهش تولید انسولین مواجه شود، پیش می آید. محصولات دیابتی نیز در راستای بهبود بخشیدن به این روند ساخته شده اند. محصولات دیابتی، اختلالات سوخت و ساز بدن را کنترل می کند تا میزان تولید انسولین در تعادل تولید شود و یا به صورت مصنوعی به بدن انسولین وارد شود تا بیماری دیابت را کنترل کند. با وقوع هایپر گلیسمی (سرعت و قدرت سوخت و ساز و استفاده کامل از گلوکز کاهش پیدا می کند و باعث کاهش قند خون می گردد) محصولات دیابتی می تواند کمک جدی به بیماران دیابتی کند و  قند خون را کنترل کند.

انسولین و وسایل جانبی نمونه هایی از محصولات دیابتی است که پزشکان برای کنترل میزان مصرف گلوکز بدن مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از محصولات دیابتی، قند خون را افزایش می دهند تا لوزوالمعده بتواند انسولین بیشتری را تولید کند. برای درمان دیابت از محصولات دیابتی می توان به سرنگ های انسولین، پمپ انسولین اکسترنال، قلم های انسولین، اسپری های استنشاقی انسولین و ... اشاره نمود.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()