سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

ویلچر

ویلچر یکی از لوازم بیمار به شمار می آید و مورد استفاده افرادی است که با اختلالات حرکتی مواجه می باشند. فروشگاه شریفی طب، با کیفیت ترین ویلچر را با طرح ها و کارایی های متفاوت عرضه می کند. ویلچر ابزاری است به بیماران با شرایط جسمی کم توان مواجه می باشند، به مرور زمان بهبود قابل توجهی را در شرایط روحی بیماران ناتوان ایجاد می کند.

انواع ویلچر

ویلچر با گذشت زمان و همچنین پیشرفت تکنولوژی دچار تغییر و تحول شده است و کارایی های متعددی را در ویلچر ایجاد نموده اند.

ویلچر ساده

ویلچر ساده از اولین نوع ویلچر است که دارای وزن پایین است که دارای امکانات بخصوصی نمی باشد و مصرف کننده به کمک چرخ های عقب، ویلچر را به حرکت در می آورد. ویلچر ساده دارای قابلیت های ترمز، دستگیره های ثابت، زیر پایی تاشو است، همچنین قابلیت جمع شدن را نیز دارند تا جای کمتری را اشغال کنند.

ویلچر ارتوپدی

ویلچر ارتوپدی با همان امکانات ویلچر ساده است با این تفاوت که زیردستی و جاپایی را می توان از هم جدا نمود و ویلچر ارتوپدی قیمت بیشتری نسبت به ویلچر ساده دارد.

ویلچر اسپرت

ویلچر اسپرت از آن دسته ویلچرهایی است که مخصوص برخی از ورزشکاران ساخته شده است و توانایی حرکت و چرخش سریع را در حین حفظ تعادل کاربر را ایجاد می کند. ویلچر اسپرت وزن سبک تری دارد و بسیار محکم و استوار می باشد.

ویلچر سی پی

ویلچر سی پی ، ویلچری است که متناسب با بیماران فلج مغزی و سی پی ساخته شده اند و دارای امکانات نگهدارنده سر، گردن، ران، پهلو و جدا کننده پا می  باشد.

ویلچر برقی

ویلچر برقی به وسیله باتری قابل شارژ حرکت می کند. ویلچر برقی این امکان را به کاربر می دهد که بتواند با سرعت های مختلف و چرخاندن حرکت خود را انجام دهد.

ویلچر پله رو

ویلچر بالابر دارای قابلیت افزایش ارتفاع می باشد تا کاربر را میان طبقات جابه جا کند.

ویلچر حمام و توالت

این نوع ویلچر دارای لگن می باشد و امکان فیکس شدن بر روی توالت فرنگ را نیز دارند و با ویلچر می تواندرحمام استفاده نمود.

ویلچر کودکان

ویلچر کودکان دارای وزن سبک تر و جثه کوچک تر است تا به  راحتی بتوان ویلچر را حرکت داد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()