سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

نوار قندخون

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

 نوار قند خون از محصولات پزشکی است که از لوازم دیابت به شمار می رود. انواع مختلف نوار قند خون، دستگاه قند خون، سرنگ های انسولین و ... در فروشگاه شریفی طب برای خرید وجود دارد که می توانید با قیمت های مناسب به صورت تضمین شده خریداری نمائید.

مناسب ترین نوار قند خون

برای ساخت نوار قند خون از آنزیم های مختلف استفاده می شود که بر اساس سازمان های بازرسی کنترل کیفیت (FDA)در سال 2008 مشخص شده اند. سازمان FDA برای مصرف کنندگان ومراکز درمانی نوار قند خون با آنزیم GDH را به هیچ عنوان توصیه نمی کنند چرا که در این نوع نوار قند خون، به اشتباه قندهای مالتوز، گرزیلور و گالاکتوز موجود در ترکیبات برخی از داروها را در اندازه گیری میزان قند خون دخیل می کند که باعث می شود نوار قند خون ، قند بالاتری را نمایش دهد و درصد خطا را افزایش می دهد.

بدین ترتیب نوار قند خون که از آنزیم GO استفاده می کند را سازمان FDA پیشنهاد می کند. نوار قند خون که دارای پوشش جداگانه ای باشد، نوار قند خون را از آلودگی ها حفظ می کند و مهم است که زمان باز کردن بسته نوار قند خون را بر روی بسته ثبت کنید. توجه داشته باشید که در هر دستگاه قند خون، نوار قند خون دارای کد متفاوتی است که ممکن است فرد مصرف کننده دچار اشتباه شود و در نهایت بر روی اندازه گیری نوار قند خون تأثیر بگذارد.

برای کاهش اشتباه در برخی از موارد که با کمبود وقت مواجه می باشید می توانید از دستگاه نوار قند خون بدون کد استفاده کنید تا سرعت اندازه گیری بالا رفته و بتوان به شخص بیمار کمک کرد. در حال حاضر به راحتی با یک قطره خون بر روی نوار قند خون می توان قند خون را اندازه گیری نمود.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()