سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

آبنبات بدون قند

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

آبنبات بدون قند یکی از محصولات رژیم دیابتی به حساب می آید که می توانید از  فروشگاه شریفی طب خریاداری نمائید. آبنبات بدون قند سالم و رژیمی است که از آسه سولفام برای شیرین کردن استفاده می شود.

مزایای استفاده از آبنبات بدون قند

در آبنبات بدون قند علاوه بر اختصاص طعم و مزه شکر طبیعی، دارای کالری کم می باشد و متناسب با افرادی است که تمایل دارند رژیم غذایی داشته باشند و یا افرادی که دارای بیماری دیابت می باشند، مناسب است. آبنبات بدون قند از ایزومالت استفاده می شود که از چغندر قند تشکیل شده است و حدود 99.8% حجم شکر را به خود اختصاص می دهد. با استفاده از آبنبات بدون قند می توان میزان حجم قند مصرفی را کنترل نمود، در ضمن میزان کالری ایزومالت نصف میزان شکر است که باعث می شود ، کنترل بیشتری بر روی چاقی و قند ورودی بدن خود داشته باشید.

ایزومالت موجود در آبنبات بدون قند سطح گلوکز و انسولین خون را افزایش نمی دهد و مناسب افرادی است که دچار مشکل دیابت می باشند. آبنبات بدون قند از پوسیدگی دندان نیز جلوگیری می کند و متناسب برای مصرف کودکان نیز می باشد. آبنبات بدون قند علاوه بر کنترل میزان مصرف قند ، باعث بهبود بخشیدن عملکرد روده ها می گردد که نتیجه استفاده از خواص فیبر است که حاصل خاسیت ملین بودن آبنبات بدون قند میباشد.

آبنبات بدون قند به دو نوع معمولی و سرد موجود است و معمولاً با طعم های پرتقال، آلبالو، بلوبری، لیمو نعنا، توت فرنگی و هلو در فروشگاه شریفی طب موجود است.

از ترکیبات آبنبات بدون قند می توان به ایزومالت، طعم دهنده مجاز خوراکی، اسید سیتریک، آسه سولفام پتاسیم، اسید آسکوربیک، رنگ مجاز خوراکی، برلینت بلو، کارموئیزین و آب آشامیدنی اشاره کرد که در کنار هم آبنبات بدون قند را تشکیل داده اند تا میزان قند خون خود را بتوانید به راحتی کنترل کنید. 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()